background background background background background background

O firmie

Witamy na stronie, krótko o projekcie:

Krótko o nas:

ATS_logo

ATS to firma działająca na polskim rynku handlu wyrobami hutniczymi. Istniejemy od 1998 roku. Jesteśmy głównym importerem na polski rynek wyrobów walcowanych z huty w Mołdawii, Turcji, Ukrainie, Rosji i Chinach.

O produkcie

o_produkcie

Jest to nowe rozwiązanie, które w Stanach Zjednoczonych i Europie zachodniej funkcjonuje już od wielu lat. Wykorzystywane powszechnie w Polsce przy budowie dróg dojazdowych płyty betonowe są drogie i niepraktyczne. Nasze rozwiązanie polega na rozłożeniu na dowolnej, wcześniej wyrównanej powierzchni arkuszy stalowych, które są łatwiejsze w montażu i eksploatacji, a koszt utwardzenia m2 to około 0,2PLN za dzień wynajmu. Kolejną zaletą naszego projektu jest czas wykonania usługi. Jesteśmy w stanie przygotować teren o powierzchni 1000m2 w czasie jednego dnia. Oferujemy wypożyczenie, transport, załadunek i rozładunek oraz rozłożenie i zabranie płyt. Zabezpieczamy usługę od strony logistycznej w dowolnym miejscu w kraju. Stalowe płyty drogowe z firmy ATS są uniwersalne, wytrzymałe, o wysokich parametrach technicznych. Znalazły zastosowanie na wielu drogach, placach, dużych obszarach inwestycyjnych i przemysłowych w Polsce i za granicą.
Ogromnym atutem naszych płyt jest grubość, która wynosi kilkanaście milimetrów co sprawia, że po położeniu na istniejącej drodze zakrywając np. wykop może odbywać się swobodnie ruch samochodowy, nawet aut o masie z naciskiem na oś do 10 ton. Cechy naszych stalowych płyt drogowych umożliwiają im pracę w każdej temperaturze otoczenia. Stalowe płyty drogowe służą również do zapewnienia bezproblemowego dostępu w obrębie placów budowy i terenów wymagających dojazdu ciężkiego sprzętu. Chronią istniejące drogi, ścieżki rowerowe i powierzchnie trawiaste. Zapobiegają zakopywaniu się maszyn i urządzeń na podłożach nieutwardzonych. Wykorzystaniem technologii płyt stalowych powinni być zainteresowani szczególnie inwestorzy stawiający wiatraki, budujący drogi na terenach poza miejskich, ale również firmy organizujące duże imprezy masowe.
Stalowe płyty drogowe ATS to sposób na niestabilne podłoże. Sprawdzają się w wielu projektach i sytuacjach gdzie inne pomysły naszych klientów zawiodły. Liczymy na zainteresowanie nasza ofertą i mamy nadzieje, że będziemy mieli możliwość przekonać Państwa do najwyższej jakości naszych usług.

Cennik

Gallery fullscreen

Video gallery

Portfolio 1 columns

Portfolio 2 columns

Portfolio detailed

Blog page 1

Blog page 2

Blog detailed

Features

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

ATS S.A.

ul. Włocławska 131
87-100 Toruń
www.atstorun.pl
NIP / VAT : PL 9562037349, Regon 871526615,
KRS 0000308419, Sąd Rejonowy w Toruniu
VII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 6 231 000,00 PLN,opłacony w całości
Osoba Kontaktowa : Adam Gajewski
tel.+48 519 120 477
tel: +48 56 61 90 724

Thumb gallery

Lorem consectetur adipiscing elit.

Consecetur adipiscing. Donec nunc ipsum, loboris non convallis laoret amet enim. Donec sit amet orci augue, sed tristique eros. Nam ut dui sit amet risus mollis malesuada quis quis nulla. Vestibulum ante ipsum primis faucibus orci luctus ultrices posuere cubilia mod pharetra dum.

Etiam laoreet sagittis placerat. Utmagna sit amet massa posuere pretium. Vestibulum id est nulla nean sed dolor quis nulla sodales bibendumn vitae justo mi.

Wydarzenia kulturalne

Podłogi stalowe na imprezach masowych. Możliwość ustawienia sceny na dowolnym terenie.

Place skladowe

Place do składowania materiałów budowlanych bądź kruszywa.

Place manewrowe

Bezpieczne poruszanie się aut ciężarowych w obrębie budowy, możliwość montażu żurawia samojezdnego.